Filozofická Fakulta

SIS, stud. předpisy a plány atd.

Studijní informační systém FF UK

Elektronický zápis předmětů do Studijního informačního systému je povinný pro všechny studující studenty přijaté od akademického roku 2003/2004 a později ke studiu bakalářského, magisterského, navazujícího magisterského a doktorského studijního programu.

– Kontaktní osobou Referátu SIS na děkanátu fakulty je:

Mgr. Barbora Černá  (barbora.cerna@ff.cuni.cz)

PRACOVNÍCI KATEDRY PEDAGOGIKY POVĚŘENÍ ZAPISOVÁNÍM DO SISU:

– Kontaktní osoba pro otázky týkající se SISu; osoba pověřená zápisy výsledků atestací; kontaktní osoba pro vkládání a vypisování závěrečných prací je

Mgr. Martina Lukášová martina.lukasova@ff.cuni.cz

- Běžné atestace zapisují učitelé.

------------------------------------------------------

Studijní předpisy a řády FF UK

Souhrnné informace o studijních předpisech bakalářského, magisterského, navazujícího magisterského a doktorského studia studijního oddělení Filozofické fakulty UK v Praze.

Vysokoškolské kvalifikační práce

Pravidla a metodické pokyny pro zpracování a odevzdání práce, správa a zpřístupňování elektronických verzí vysokoškolských kvalifikačních prací.

Studijní plány FF UK

Seznam studijních plánů akreditovaných / reakreditovaných studijních oborů FF UK

Moodle - viz "Důležité odkazy" v hlavním menu.

12.7. 2017; 19.7. 2017; 26.7. 2017 -  Vždy od 10. 00 do 13. 00 hod.

30. červen 2017

- oborové prezenční i kombinované studium a učitelství pro střední školy (pouze pedagogika)...

30. červen 2017