Filozofická Fakulta

Další zahraniční spolupráce

CEEPUS

CEEPUS je program určený pro země střední a východní Evropy: Dohodu o spolupráci podepsaly: Albánie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Makedonie, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko a spolupracuje také Priština-Kosovo. Výměny probíhají v rámci tzv. tématických sítí s konkrétními partnery na základě předem domluvených a podepsaných smluv.

Finanční podporu poskytují národní kanceláře CEEPUS jednotlivých zúčastněných států.

Zahraniční oddělení FF UK do přihlašovacího procesu nijak nezasahuje. Máte-li zájem o podrobnější informace o pravidlech tohoto programu, navštivte internetovou stránku Domu zahraničních služeb.

KATEDRA PEDAGOGIKY

Katedra pedagogiky spolupracuje s následujícími univerzitami:

s universitou v  Bodo  (Norsko),  univerzitiou v Coimbře (Postugalsko), univerzitou v Budapešti (Maďarsko), univerzitou v Lublani (Slovinsko), v Záhřebu (Chorvatsko), v Bratislavě (Slovensko), nárazově též s univerzitou v Joensuu (Finsko) a v jednání je spolupráce s univerzitou v Římě (Roma 3 - Itálie), a to především v oblasti výměny učitelů a vědecké spolupráce.

12.7. 2017; 19.7. 2017; 26.7. 2017 -  Vždy od 10. 00 do 13. 00 hod.

30. červen 2017

- oborové prezenční i kombinované studium a učitelství pro střední školy (pouze pedagogika)...

30. červen 2017